O nas

Firma przewozowa P.H. Linda swoją działalność rozwija na poznańskim i krajowym rynku od 1995r. Naszą główną specjalizacją jest krajowy i międzynarodowy transport osób, a także wypożyczanie busów i autobusów w Poznaniu.

Początkowo było to bardzo szybko rozwijające się przedsiębiorstwo rodzinne. W chwili obecnej zatrudniające ponad 10 osób. Z biegiem czasu również zwiększa się nasza flota, która obecnie wynosi 12 komfortowych busów i autobusów z przedziałami miejsc od 8 do 50. Każdy pojazd z naszej floty przechodzi systematyczne, obowiązkowe badania techniczne i objęty jest niezbędnymi ubezpieczeniami. O stan techniczny naszej floty dba renomowana Poznańska stacja kontroli pojazdów.

Przez długi okres działalności firmy nawiązaliśmy szeroką współpracę partnerską z wieloma firmami, szkołami i parafiami z Poznania i kraju w zakresie przewozów pracowniczych, wycieczek, obozów i wszelkich wyjazdów organizowanych.

Z myślą o świadczeniu najwyższej jakości usług, bezpieczeństwu i komforcie podróżujących od samego początku działalności czerpiemy sprawdzone rozwiązania od światowych liderów przewozu osób. Nasi kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia a także bogate i udokumentowane doświadczenie w dziedzinie transportu osób, zapewniając tym samym komfort i bezpieczeństwo naszym pasażerom.

Wyróżniające nas z pośród innych firm transportowych cechy, powodują Państwa zadowolenie i satysfakcję, co z kolei jest dla nas największym wyróżnieniem. Do tych cech zaliczyć można: bezpieczeństwo, wysoką jakość świadczonych usług, komfort, punktualność…

Firma mieści się w Przeźmierowie, niedaleko portu lotniczego Poznań Ławica z którego ekspresowo odbieramy i odwozimy podróżnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Przedsiębiorstwo przewozowe P.H Linda posiada pełne uprawnienia do wykonywania transportu osobowego:

  • Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźników Międzynarodowych nr 00464/F3/03
  • Licencja nr 545 wydana przez Ministra Transportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *